Błonnik bambusowy 500g - podketo.pl

Błonnik bambusowy 500g - podketo.pl

21,90 zł
Brutto

Bezsmakowy i bezbarwny błonnik bambusowy to nie tylko świetny dodatek do ciast i wypieków keto. Jest on również doskonałą pożywką dla bakterii jelitowych, co czyni go produktem prozdrowotnym o szerokim zastosowaniu.

Ilość
decrease 1 increment
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Błonnik bambusowy znajduje szerokie zastosowanie w kuchni ketogenicznej. Przede wszystkim w naturalny sposób zwiększa pulchność i puszystość wypieków, czyniąc z nich świeże i przepyszne, nie do odróżnienia z profesjonalnymi, piekarniczymi wyrobami. Od dziś każda amatorka i amator kuchni może stworzyć idealne ciasto, bowiem błonnik bambusowy charakteryzuje się również świetną wodochłonnościa, co pozwala lepiej przewidzieć teksturę gotowego ciasta!

Co więcej, ze względu na częste, niesłuszne ograniczanie błonnika na diecie ketogenicznej błonnik bambusowy może posłużyć jako naturalne jego uzupełnienie. Regularne spożywanie błonnika służy w naszych organizmach jak swego rodzaju pożywka dla flory bakteryjnej, przez co nie tylko usprawnia on perystaltykę jelit, ale również pośrednio wpływa na wyższą odporność oraz pomaga usuwać niektóre toksyny a nawet metale ciężkie.

- Bogate źródło błonnika pokarmowego,

- stabilny w wysokich temperaturach i idealny do wypieków na diecie niskowęglowodanowej,

- zawiera duże ilości polifenoli oraz przeciwutleniaczy,

- wspomaga uczucie sytości co czyni go sprzymierzeńcem w utracie zbędnych kilogramów,

- produkt można stosować w wariancie wegańskim diety ketogenicznej.

Składniki: Błonnik bambusowy

Kraj pochodzenia: Polska

Nie wiesz do czego zastosować ten produkt w swojej diecie ketogennej? Sprawdź, co możesz z nim zrobić na naszym blogu z przepisami lub playliście "Przepisy" na kanale Ketokocur!

Podketo
132

Zobacz także