100 Pytań do Ketozy - Mateusz Ostręga

100 Pytań do Ketozy - Mateusz Ostręga

59,00 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: Mateusz Ostręga, wydanie I 2021.

Ilość
decrease 1 increment
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

ZMIENIAJĄCA ŻYCIE NA LEPSZE CZY NA OPAK - NIEBEZPIECZNA?

Jaka naprawdę jest dieta ketogenna i co najważniejsze - czy może pomóc właśnie Tobie? Dieta ketogenna budzi w ostatnich latach ciekawość i fascynację. Nic jednak w tym dziwnego, pozwala bowiem osiągnąć niesamowite rezultaty, zarówno pod względem zdrowotnym jak i w kontekście wyglądu. Obok zainteresowania ketoza budzi jednak także strach i niepewność, zewsząd bowiem docierają do nas informacje o potencjalnie niebezpiecznych skutkach stosowania diety tak odmiennej od tego, co proponują nam instytucje żywieniowe na całym świecie. 

Celem książki jest odpowiedź na 100 najpopularniejszych pytań odnośnie diety niskowęglowodanowej. Swoje odpowiedzi znajdą tu zarówno laicy i początkujący, jak i osoby zaznajomione z dietami ketogenicznymi, które chciałyby rozwinąć swoją wiedzę na tematy opisane w książce. 100 Pytań do Ketozy Mateusza Ostręgi to lekka i przyjemna, momentami zabawna, ale i pouczająca podróż po krainie ketonów, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Mateusz Ostręga - dietetyk, który uratował swoje życie dzięki zastosowaniu diety ketogennej. Otworzył pierwsze w Polsce Keto Centrum, a więc centrum dietetyczne specjalizujące się w stosowaniu diety ketogenicznej.

Liczba stron: 386.

ISBN: 978-83-7579-811-1

Keto Centrum
158

Zobacz także