Dieta Paleo. Naturalna Dieta Naszych Przodków - Mickey Trescott

Dieta Paleo. Naturalna Dieta Naszych Przodków - Mickey Trescott

59,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: Mickey Trescott, wydanie I 2021.

Ilość
decrease 1 increment
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Uwierz. Jedzenie ma znaczenie. 

Brak energii, ospałość, stałe odczuwanie zimna i zmęczenia, wypadanie włosów, stany zapalne i alergie, słaba odporność, depresja... Czy cierpisz na jedną z tych chorób? Medycyna konwencjonalna nieustannie szuka rozwiązania problemów milionów ludzi na świecie. Czy można jednak zrobić coś, aby poczuć się lepiej?

Przejście na dietę Paleo wraz z zastosowaniem protokołu autoimmunologicznego będzie miało korzystny wpływ na zdrowie. Ponadto w książce znajdziesz wiele przepisów na smaczne i proste dania główne, śniadania, przystawki, desery, dressingi i przekąski. By łatwiej było zmienić swój styl życia na Paleo, autorka przygotowała praktyczne rady oraz sztuczki, które można zaimplementować do swojego jadłospisu.

Jedzenie najlepszym lekiem na choroby przewlekłe!

Mickey Trescott - certyfikowana doradczyni żywieniowa i autorka bestsellerów. W przeszłości sama cierpiała na celiakię, chorobę Hashimoto i niedobory witamin. Dziś, jeśli nie gotuje dla rodzin z sąsiedztwa, to prowadzi blog, w którym dzieli się swoimi doświadczeniami w walce z chorobami autoimmunologicznymi. Podkreśla, że w powrocie do zdrowia bardzo ważna jest dieta i zmiana stylu życia.

Liczba stron: 344.

ISBN: 978-83-8166-581-8

90

Zobacz także