Ketotarianin - dieta ketogeniczna dla wegetarian - dr Will Cole

Ketotarianin - dieta ketogeniczna dla wegetarian - dr Will Cole

37,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: dr Will Cole, wydanie I 2022.

Ilość
decrease 1 increment
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Dr Will Cole jest światowej sławy ekspertem w dziedzinie medycyny funkcjonalnej. Jego specjalnością jest badanie czynników leżących u podstaw rozwoju chorób przewlekłych i opracowywanie programów leczenia pacjentów cierpiących na schorzenia tarczycy, dolegliwości autoimmunologiczne, zaburzenia hormonalne oraz problemy natury trawiennej i nerwowej.

Ketotarianizm to nowe spojrzenie na dietę ketogeniczną: spalająca tłuszcz moc ketogenicznego jedzenia, łączy się z dietą opartą na zielonych warzywach. Autor wybrał to, co najlepsze z obu tych sposobów odżywiania i stworzył prostą dietę keto w wariancie dla wegetarian. 

Choć jadłospis ketotariański bazuje na pokarmach roślinnych, jego elementami są również produkty uznane przez doktora za lecznicze: jajka, masło ghee oraz dzikie ryby i skorupiaki. Oprócz tych trzech wymienionych rodzajów pokarmów, które pojawiają się w niektórych przepisach, dieta ketotariańska opiera się wyłącznie na produktach roślinnych. Nie musisz koniecznie spożywać jajek, masła ghee i ryb, jednak Autor z pełną świadomością, opierając się bardzo bogatym doświadczeniu zarówno swoim jak i tysiącom pacjentów, poleca ich konsumpcję. Przeczytaj jego argumenty i sam zdecyduj czy należy włączyć do Twojej diety produkty "lecznicze".

Ketotarianin to nie tylko przewodnik diety keto dla wegetarian. Znajdziesz tu również ponad 70 przepisów na dania, które są wegańskie, wegetariańskie i pescatariańskie, oferując szeroki wachlarz pysznych i zdrowych dań, pozwalających na utrate wagi, odnowę zdrowia, przypływ energii i lepsze funkcjonowanie mózgu.

ISBN: 978-83-8272-012-9

51

Zobacz także