Nowa Ketogeniczna Dieta South Beach - Dr Arthur Agatston

Nowa Ketogeniczna Dieta South Beach - Dr Arthur Agatston

69,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: Dr Arthur Agatston, Wydanie I 2021.

Ilość
decrease 1 increment
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

PRZYSPIESZ SWÓJ METABOLIZM, POZBĄDŹ SIĘ OTYŁOŚCI BRZUSZNEJ, ZRZUĆ NIEPOTRZEBNE KILOGRAMY I WZMOCNIJ SWOJE ZDROWIE DZIĘKI INNOWACYJNEMU WARIANTOWI KETOGENNEMU DIETY SOUTH BEACH!

Znasz dietę South Beach, lecz dobrze wiesz, że nie jest to dieta ketogenna? Jeśli chciałbyś spróbować połączenia jednego z drugim to ta książka jest właśnie dla Ciebie! 

Lata temu oryginalna dieta South Beach stanowiła swego rodzaju odkrycie i przełom w - podkreślając to słowo - zdrowej utracie wagi. Jej twórca - Kardiolog Dr Arthur Agatston łączy swój autorski, skuteczny model żywieniowy wraz z najnowszymi zdobyczami nauki popartymi badaniami i przedstawia ją w nowym wariancie, połączonym z dietą ketogeniczną. Bijąca rekordy popularności, zdrowa dieta ketogenna jest teraz jednak podstawą jego nowego modelu żywienia. Najwyżej biologicznie przyswajalne źródła białka, dobre rodzaje tłuszczu oraz niezbędne ilości węglowodanów - na to właśnie stawia się w diecie ketogenicznej w wersji South Beach. Autor przedstawia również prosty, 28-dniowy plan żywieniowy, który zwiększa twoją satysfakcje z posiłków, zmniejsza apetyt, ułatwi schudnięcie a co najważniejsze, utrzymania wymarzonej wagi.

Schudnij zdrowo i utrzymaj wagę na South Beach!

Liczba stron: 344.

ISBN: 978-83-8168-957-1

145

Zobacz także