• Nowy
Posiłki keto w 30 minut. 50 przepisów na szybkie, smaczne i proste dania niskowęglowodanowe

Posiłki keto w 30 minut. 50 przepisów na szybkie, smaczne i proste dania niskowęglowodanowe

32,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: Kyndra Holley, Wydanie I 2022.

Ilość
decrease 1 increment
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Jesteś na diecie ketogenicznej lub chcesz na nią przejść, ale brakuje Ci czasu na przygotowywanie posiłków? Z podobnym problemem zmaga się wiele osób - jeśli chcesz mu zaradzić, sięgnij po książkę Kyndry Holley. W trakcie lektury poznasz sposoby na szybkie przyrządzenie niskowęglowodanowych dań. Autorka podaje praktyczne porady i wskazówki, których zastosowanie pozwala oszczędzić cenne godziny podczas gotowania. Dzięki wielu łatwym przepisom na smaczne i zdrowe posiłki ketogeniczne zapomnisz, czym jest długie przesiadywanie w kuchni!

Poza poradami i przepisami kulinarnymi Kyndra Holley przedstawia pomysły na to, co zrobić z niezjedzonymi daniami. Jej celem jest pokazanie, że dieta niskowęglowodanowa może być zdrowa, prosta i praktyczna; uświadomienie, że przy odpowiednim podejściu staje się prawdziwą przyjemnością i metodą żywienia, która daje satysfakcję ze względu na smak, oszczędność czasu i łatwość przygotowywania posiłków. Atrakcyjne ilustracje, czytelny układ treści i lekki język sprawiają, że książkę czyta się wyśmienicie, tak jak wyśmienite są dania, na które przepisy prezentuje Kyndra Holley.

W książce znajdziesz:

- 50 szybkich i łatwych przepisów na pyszne śniadania, obiady, kolacje, desery, sałatki, przystawki, sosy, dodatki i inne dania ketogeniczne

- domowe metody na przyrządzanie zdrowych i smacznych posiłków niskowęglowodanowych

- sposoby na kreatywne wykorzystanie resztek

- spis wyposażenia i składników spożywczych pomocnych w przygotowywaniu ketogenicznych posiłków

- wyczerpujące opisy i atrakcyjne zdjęcia

Liczba stron: 152

ISBN: 978-83-283-8987-8

176

Zobacz także