Uzdrawiająca Sól - dr James DiNicolantonio

Uzdrawiająca Sól - dr James DiNicolantonio

39,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: James DiNicolantonio, wydanie I 2018.

Ilość
decrease 1 increment
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Sól na zdrowie!

Autor poświęcił niemal dekadę na badania nad solą, współpracując przy tym z wieloma lekarzami. W książce znajdziesz nie tylko rzetelną wiedzę na temat wielu kontrowersji, które krążą wokół soli, ale przede wszystkim poznasz naukowe dowody na jej prozdrowotny wpływ. Okazało się, że sól jest zdrowa, a spożywanie jej większej ilości może nawet obniżyć ryzyko chorób serca. Wyniki badań wskazują na to, że to właśnie ograniczenie spożycia soli zwiększa ryzyko śmierci spowodowanej zawałem czy wylewem.

Dzięki tej książce poznasz prawdę i dowiesz się kto w rzeczywistości potrzebuje mniej soli, a kto więcej, ile i jakie jej rodzaje są optymalne, w jaki sposób zwiększone spożycie soli może zapobiec otyłości, chorobom układu krążenia, nadciśnieniu, chorobom tarczycy i wielu więcej.

Dr James DiNicolantonio w swoich badaniach wiele miejsca poświęca układowi sercowo-naczyniowemu. Jako szanowany i znany na całym świecie naukowiec oraz ekspert w zakresie zdrowia i odżywiania przyczynił się istotnie do tworzenia polityki zdrowotnej. Autor bestsellera Uzdrawiająca sól.

Liczba stron: 328.

ISBN: 978-83-65846-66-2

69