Zacukrzony Mózg - Dr Mike Dow

Zacukrzony Mózg - Dr Mike Dow

39,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: Mike Dow, wydanie I 2021.

Ilość
decrease 1 increment
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Czy wiesz, że od nadmiernego spożywania cukru i kwasów tłuszczowych trans, pewnego dnia możesz zapomnieć drogi do domu, imion swoich bliskich i to, co właśnie miałeś zrobić?

Według badań naukowych cukier i tłuszcze trans zwiększają ryzyko wystąpienia wielu chorób, takich jak miażdżyca, cukrzyca, nowotwory a nawet choroby neurodegeneracyjne. Mogą odpowiadać za rozwój choroby Alzheimera, udar mózgu, depresję czy zanik pamięci. Połączenie tych dwóch produktów niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie całego układu nerwowego i sprawia, że mózg po prostu się kurczy. Autor dzieli się prostym, a jednocześnie niezwykle skutecznym planem odżywiania, który pomaga w zmianie nawyków żywieniowych pozwala polepszyć kondycję umysłową i pozbyć się otyłości. Opowiada się za połączeniem diety śródziemnomorskiej oraz ketogenicznej, która wpływa na poziom serotoniny i dopaminy w mózgu. 

Dr Mike Dow jest psychoterapeutą, autorem bestsellerów i ekspertem w dziedzinie zdrowia mózgu. Prowadził programy w TLC, E!, VH1 i Investigation Discovery. Posiada doktorat z psychologii i jest specjalistą w zakresie terapii małżeńskiej oraz rodzinnej. Prowadzi prywatną praktykę w Los Angeles.

Liczba stron: 412.

ISBN: 978-83-8168-588-7

70

Zobacz także