Żywe produkty probiotyczne

Żywy ocet jabłkowy dla diety keto

Nie są to żadne chemiczne suplementy diety produkowane na masową skalę w laboratoriach, a zdrowa żywność w najczystszej możliwej postaci! Żywe produkty probiotyczne to w przypadku naszej oferty przede wszystkim kiszone soki o całym szeregu prozdrowotnych właściwości. Wytwarzamy je z kiszonych warzyw – selera oraz buraka, więc soki wzbogacone są o cenny dodatek żywych szczepów bakterii kwasu mlekowego, które odpowiadają m. in. za wzmocnienie układu odpornościowego czy obniżanie pH w jelitach do wartości najlepiej tolerowanej przez ludzki organizm.

W sprzedaży dostępny jest ponadto żywy ocet jabłkowy otrzymywany tradycyjnymi metodami, czyli naturalny produkt probiotyczny, który dostarczy Ci solidnej dawki witamin A, B, C i E. Jabłka na niego mamy z podkarpackich sadów, więc możesz mieć pewność, że końcowy wyrób charakteryzuje się doskonałą jakością i nie zawiera zbędnych substancji sztucznych.

Żywe produkty probiotyczne dla osób na diecie keto i low carb

Proponowany przez nas ocet jabłkowy i sok z kiszonego selera zawierają naprawdę bardzo niewielkie ilości węglowodanów, z powodzeniem mogą być więc stosowane przez osoby chcące mocno ograniczyć spożycie cukrów. Nieco więcej węglowodanów ma w sobie niepasteryzowany sok z kiszonego buraka (2,5 na 100 g wyrobu), ale w dalszym ciągu są to na tyle małe ilości, że z utrzymaniem stanu ketozy nie będziesz mieć żadnego problemu. A warto go kupić z wielu powodów: przede wszystkim pomaga wyregulować poziom cholesterolu i wzmacnia naczynia krwionośne, ale też w spornym stopniu przyczynia się do poprawy ogólnej wydolności organizmu.

Żywe probiotyki to produkty o maksymalnie uproszczonym składzie – znajdziesz w nich tylko, co podarowała nam natura. Pytasz, gdzie są te wszystkie syntetyczne polepszacze smaku, barwniki czy substancje przyspieszające fermentację? Na pewno nie u nas, my wolimy sprzedawać niepasteryzowane soki i ocet o możliwie jak najwyższej aktywności biologicznej, a tego rodzaju dodatki nie wpływają na nią pozytywnie.

Dodatkowe informacje na temat żywych produktów probiotycznych z naszej oferty znajdziesz w opisach konkretnych wyrobów. Są tam też podane wartości odżywcze octu jabłkowe i soków, z których dowiesz się, że przetwory dostarczają jedynie od 16 do 28 kalorii w przeliczeniu na 100 g.