Sól Kłodawska (1000g) - podketo.pl

Sól Kłodawska (1000g) - podketo.pl

4,99 zł
Brutto

Sól kłodawska to - obok popularnej, bogatej w minerały soli himalajskiej - absolutna czołówka jeśli chodzi o sól spożywczą codziennego użytku. Kupując sól kłodawską dbasz nie tylko o swoje zdrowie, ale o polską gospodarkę!

Ilość
decrease 1 increment
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Spożywcza sól kamienna, gruboziarnista, wydobywana w Kłodawach to produkt naturalny i niepoddawany dalszej obróbce chemicznej. Charakteryzuje się bogactwem tak zwanych "pierwiastków życia", niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu: magnez, mangan, sód, jod, cynk, potas, żelazo i wiele więcej.

Co to znaczy dla ketogenika? Na diecie ketogennej częstym problemem jest zbyt mała podaż elektrolitów, w tym głównie sodu, potasu i magnezu. Dzieje się tak, ponieważ po odrzuceniu produktów przetworzonych zawierających dużo soli niskiej jakości pozbawiamy się części tych składników. Ważne jest więc, aby na nowo nauczyć się z rozwagą korzystać z wysokojakościowej soli jako dodatku do potraw.

Składniki: Sól kamienna (kłodawska) - niejodowana.

Kraj pochodzenia surowca: Polska

Nie wiesz do czego zastosować ten produkt w swojej diecie ketogennej? Sprawdź, co możesz z nim zrobić na naszym blogu z przepisami lub playliście "Przepisy" na kanale Ketokocur!

Podketo
20

Zobacz także