Głodówka Krok Po Kroku - dr Jason Fung, Jimmy Moore

33,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: Jason Fung, Jimmy Moore, wydanie 2018.

Ilość
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Poradnik opracowany przez specjalistów, zarówno teoretyków jak i praktyków. Autorzy prezentują zalety oraz zagrożenia związane ze stosowaniem głodówek. Udowadniają, że dzięki mądrej głodówce jesteśmy w stanie nie tylko poprawić tan swojego zdrowia, ale także lepiej poznać samego siebie. Porady zawarte w tej książce ułatwiają dobranie rodzaju postu do indywidualnych oczekiwań oraz pozwolą przejść przez wybrany rodzaj głodówki bez stresu i negatywnych konsekwencji dla zdrowia. Dzięki lekturze tego poradnika dowiesz się, kto najbardziej skorzysta z głodówki, a dla kogo nie jest ona odpowiednia. Poznasz także pozytywny wpływ głodówki na zdrowie, rolę głodówki w prociesie utraty masy ciała bez spowalniania metabolizmu, działanie lecznicze głodówki w cukrzycy typu 2 oraz różne rodzaje głodówki.

Dr Jason Fung - Kanadyjski wiodący ekspert w dziedzinie postów przerywanych i diet niskowęglowodanowych, w szczególności przy leczeniu chorych na cukrzycę typu 2. Autor wielu bestsellerów oraz programów żywieniowych.

 Jimmy Moore - Twórca i prowadzący bloga "Livin' la Vida Low-Carb", praktyk diety ketogennej, który zrzucił za jej pomocą oszałamiające 82 kilogramy. 

ISBN: 978-83-7579-665-0

Galaktyka
58

Zobacz także