Ketogeniczne Superpaliwo - dr James DiNicolantonio i Joseph Mercola

39,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: James DiNicolantonio i Joseph Mercola, wydanie I 2020.

Ilość
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Wszyscy wiemy, że jedzenie może leczyć. Jeszcze lepsze efekty daje post, który jest zbawienny dla Twojego zdrowia.

Od kilkudziesięciu lat nasycone kwasy tłuszczowe „oskarżane” są o negatywny wpływ na organizm. Najnowsze badania naukowe udowodniły jednak, że wcale nie zwiększają one ryzyka chorób serca, zawału czy udaru! Wprost przeciwnie – kiedy w organizmie utrzymana jest ich równowaga, tłuszcze nasycone kontrolują stany zapalne, dają impuls do rozwoju neuronów w mózgu, wspierają pamięć i funkcje poznawcze. Umożliwiają również sprawną komunikację między mózgiem a mięśniami, wspomagają zdrowe funkcjonowanie naczyń krwionośnych i regulują ogólny stan zdrowia serca. Ta książka pozwoli ci ustalić nie tylko, które tłuszcze wspierają zdrowie. Dowiesz się także w jakich produktach jest ich najwięcej.

Dr James DiNicolantonio w swoich badaniach wiele miejsca poświęca układowi sercowo-naczyniowemu. Jako szanowany i znany na całym świecie naukowiec oraz ekspert w zakresie zdrowia i odżywiania przyczynił się istotnie do tworzenia polityki zdrowotnej. Autor bestsellera Uzdrawiająca sól.

Dr Joseph Mercola - osteopata i lekarz rodzinny oraz autor bestsellerów. Jego największą pasją i celem jest oferowanie praktycznych rozwiązań zdrowotnych, a także narzędzi, które pomogą każdej osobie poprawić i utrzymać zdrowy styl życia. W swoich publikacjach uczy istotnych zasad dotyczących zdrowia, takich jak znaczenie poziomu witaminy D w organizmie, zalety picia dużej ilości czystej i przefiltrowanej wody oraz jak przerywany post może znacznie poprawić ogólny stan zdrowia.

ISBN: 978-83-8168-439-2

Vital
38