Kod Otyłości Książka Kucharska - dr Jason Fung

54,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: Jason Fung, wydanie I 2020.

Ilość
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Otyłość i cukrzyca typu 2 to najpopularniejsze choroby naszych czasów. Mamy na to receptę! Pokonaj je dietą opracowaną przez lekarza.

Książka to rozszerzenie popularnego bestselleru zza oceanu "Kod Otyłości". Autor uzupełnia poprzednią pozycję krótkim wstępem i zasadami swojego programu żywieniowego oraz rozszerza ją pod względem gotowych przepisów kulinarnych.

"Autor wyjaśnia innowacyjną teorię na temat otyłości, która całkowicie zmienia pojęcie prawidłowego odżywiania. Proponuje pięć prostych kroków będących zestawem nawyków na całe życie, które poprawiają Twoje zdrowie i pozwolą kontrolować poziom insuliny. Wyjaśnia także, w jaki sposób stosować tymczasowe posty, aby przełamać cykl oporności insulinowej i osiągnąć oczekiwany poziom masy ciała - już na stałe. Jest to równocześnie terapia, dzięki której możesz pozbyć się cukrzycy typu 2 bez stosowania leków".

Dr Jason Fung - Kanadyjski wiodący ekspert w dziedzinie postów przerywanych i diet niskowęglowodanowych, w szczególności przy leczeniu chorych na cukrzycę typu 2. Autor wielu bestsellerów oraz programów żywieniowych. 

ISBN: 978-83-8168-518-4

Vital
56

Zobacz także