Okulary blokujące światło niebieskie - Anti Blue

199,00 zł
Brutto

Okulary blokujące światło niebieskie o najwyższych standardach i w rewelacyjnej cenie? To możliwe z Anti-Blue.

Ilość
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Okulary blokujące światło niebieskie Anti-Blue. Precyzja wykonania z bardzo lekkiego stopu ABS zapewnia nie tylko lekkość i komfort pracy na długie godziny, ale także trwałość po wielokrotnym i częstym używaniu. W rewelacyjnej cenie otrzymujesz produkt spełniający Twoje oczekiwania.

Światło niebieskie emitowane przez ekrany urządzeń wyposażonych w matrycę LCD lub LED ma na nas ogromny wpływ, który codziennie odbija się na zdrowiu także naszych najbliższych. Głównym skutkiem światła niebieskiego, szczególnie wieczorem jest zaburzenie naszego naturalnego rytmu dobowego, co przekłada się także na produkcję melatoniny, bez której nie można liczyć na wysokojakościowy, regenerujący sen. Światło niebieskie - zwłaszcza wieczorami, gdy pracujemy przy monitorze - potrafi oszukać nasz organizm, który odbierając bodźce zewnętrzne świadczące o słonecznej porze dnia - zaprzestaje produkcji melatoniny.  

Noszenie okularów blokujących światło niebieskie to nie tylko nieporównywalnie wyższej jakości sen, ale także inne korzyści, jak redukcja zmęczenia oczu, redukcja stanów zapalnych, lepsze samopoczucie i wiele więcej.

Najważniejsze cechy:

- Całkowicie blokują promieniowanie UV do 360nm,

- blokują promieniowanie światła niebieskiego w 99,23% w zakresie 380 - 500 nm.

- uniwersalny rozmiar dopasowujący się do szerokości głowy użytkownika,

- w zestawie wysokiej jakości bambusowe etui, materiałowy woreczek oraz szmatka do czyszczenia.

Podketo
44

Aby zapoznać się z pełnymi wynikami pomiarów, przeprowadzonych przez niezależne laboratorium fotometryczne kliknij tutaj.