Tlenowa Przewaga - Patrick McKeown

29,90 zł
Brutto

Najnowsze wydanie!

Autor: Patrick McKeown, Wydanie polskie.

Ilość
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Zdobądź przewagę tlenową! Świat medycyny już dawno zrozumiał, jak duże znaczenia dla zdrowia ma ograniczenie spożywanych kalorii. Następna rewolucja zdrowotna polega na ograniczeniu wdychanego powietrza!

Tlenowa przewaga to podręcznik o sposobie oddychania, który ma swoich zagorzałych fanów jak i ogromnych przeciwników. Badania naukowe przeprowadzone nad tą metodą dowodzą jednak, że zdrowe i długie życie zależy także od tego jak dużo tlenu wdychamy na co dzień. Skuteczność ćwiczeń opisanych w tej książce została już naukowo potwierdzona, a tkwiący w nich potencjał może radykalnie poprawić Twoją aktualną sprawność oraz zdrowie bez względu na to, czy dopiero myślisz o wstaniu z kanapy czy też planujesz, jak po raz kolejny zostać mistrzem świata w triatlonie.

Patrick McKeown - pisarz i publicysta, światową sławę zyskał dzięki "Tlenowej Przewadze" oraz uporowi naukowemu, który zaprowadził go do odzyskania własnego zdrowia. Dawniej chorujący na przewlekłą astmę Irlandczyk dziś wygłasza przemówienia między innymi w TEDx, a jego prace publikowane są przez Harper Collins, William Morrow Press czy William Morrow Press.

ISBN: 978-83-7579-642-1

Galaktyka
60

Zobacz także