• Nowy

Ziarnista kawa premium Niech Żyje Autofagia (100% Robusta) - podketo.pl

27,90 zł
Brutto

Najpopularniejsza używka świata. Szacuje się, że jednego dnia na świecie wypija się nawet kilka miliardów filiżanek tego czarnego, szlachetnego płynu. To musi być kawa.

Gramatura
Ilość
Dostępny

 

Regulamin

 

Dostawa

 

Zwroty

Naturalna i wysokiej jakości kawa premium, stworzona z myślą nie tylko o pasjonatach zdrowego trybu życia, ale także o amatorach dobrego, oryginalnego smaku. Powstaje ona w nieprzemysłowej, lokalnej palarni, w której nie liczy się ilość lecz jakość. Po jej zasmakowaniu nie sięgniesz już po żaden tańszy substytut z marketu. Nasz dostawca zapewnia starannie zweryfikowany surowiec klasy speciality oraz premium, stąd każde wymagające podniebienie zauważy ogromną różnicę bukietów smakowych względem kawy produkowanej przemysłowo. Nasza kawa produkowana jest okresowo i w małych partiach, byś mógł cieszyć się zawsze świeżym produktem pochodzącym od pasjonatów, którzy uczestniczą w procesie jej produkcji począwszy od sprawdzenia ziarna, poprzez wypalanie, kończąc na samym jej pakowaniu. Dla najbardziej wybrednych przygotowaliśmy dwa gatunki: wyrazistszą i panującą doskonałym smakiem Królową Ketozę oraz mocniejszego, o większej zawartości kofeiny Władcę Treningu.

Niech żyje autofagia! Poznaj naszą nową Robustę 100% i rozkoszuj się zaskakująco - jak na czystą robustę - przystępnym smakiem o nutach kakao, ciemnej czekolady oraz posmaku pieprzu. Dziś już wiemy dzięki badaniom naukowym, że to właśnie ten gatunek kawy najmocniej przyspiesza procesy regeneracji i "samozjadania" mitochondriów, co czyni go bardzo silnym sprzymierzeńcem zdrowia. Co więcej, wysoka zawartość kwasu chlorogenowego a także najwyższa zawartość kofeiny, wspomaga walkę z insulinoopornością. Sprowadzona prosto z Indii wysokogatunkowa, średnio palona o mokrej obróbce kawa łącząca wyśmienity smak z wysoką zawartością kofeiny? To możliwe.

Dlaczego warto pić kawe, w szczególności na diecie ketogenicznej? Udowodniono, że kawa wspomaga proces autofagii oraz zwiększa korzyści postów przerywanych. Jest to więc idealny, naturalny "suplement" zwiększający możliwości Twojej indywidualnej diety! Na tej stronie produktu kupujesz wersję ziarnistą. Zobacz także nasze kawy mielone!

Podketo
136-137